Την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2023 οι Μικτές Ομάδες Κ14 & Κ16 ΕΠΣ Φλώρινας αγωνίζονται με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Πέλλας στο Δ.Α.Κ. Φλώρινας. Ο αγώνας της Κ14 ξεκινάει στις 12:00 ενώ ο αγώνας της Κ16 ξεκινάει στις 14:30.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα