Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ανακοινώνει ότι κατόπιν συνεννοήσεως με τα Σωματεία της Β’ Κατηγορίας της Ένωσης, αποφασίστηκε η αναβολή της 14ης Αγωνιστικής Β’ Κατηγορίας που είχε οριστεί για τη Μ.Τετάρτη 12/4/2023. Η αγωνιστική ορίστηκε για το Σ/Κ 22 & 23/4/2023.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα