Την Κυριακή 28/5/2023 τελειώνει το Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2022-2023 με τη διεξαγωγή του αγώνα: Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ στο Δημοτικό Γήπεδο Ξινού Νερού στις 16:30 στα πλαίσια της 18ης και τελευταίας αγωνιστικής.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα