Η εικαστικός Χριστίνα Σαββάκη παρουσιάζει την ατομική της έκθεση ζωγραφικής με τίτλο “Στο Λευκό” στο The Factory Café Bar στη στοά Σπυράκη 5, Φλώρινα. Στα έργα της έκθεσης θίγονται προσωπικές αναζητήσεις που παίρνουν σώμα με χρωματικές αντιθέσεις και χαοτικές γραμμές πάνω στον λευκό καμβά.
Η διάρκεια της έκθεσης είναι από 20 Δεκεμβρίου 2023 έως 10 Ιανουαρίου 2024.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα