Η εκδήλωση πραγματοποιείται στο Μέγαρο μουσικής Θεσσαλονίκης και είναι αφιερωμένη στην Ποντιακή και Αρμενική γενοκτονία, θα συμμετάσχει μουσικό σύνολο από την Στέγη Ποντίων Αμυνταίου και Περιχώρων, αποτελούμενο από 14 παιδιά του τμήματος εκμάθησης ποντιακής λύρας.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα