Ο υποψήφιος Δήμαρχος Πρεσπών Γιώργος Στεργίου και τα μέλη του συνδυασμού “ΠΡΕΣΠΑ Το μέλλον μας”, σας προσκαλούν στα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου του συνδυασμού στην πλατεία του χωριού Λαιμός Πρεσπών, στην καφετέρια του Γιώργου Σιδηρόπουλου, την Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου, στις 7.30 το βράδυ.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα