Λαβωμένος θα παραταχθεί ο Αμύντα Αμυνταίου στην Κυριακάτικη (10/12 και ώρα 16:00) αναμέτρηση με το Πανόραμα στο ΕΚΓ Μίκρας ”Σπίτι του Χάντμπολ”, για την 7η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β΄ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.
Ο Δημήτρης Πασιαλής θα στερηθεί των υπηρεσιών συνολικά 7 παικτών (Δημήτρης Ρόμπης, Αχιλλέας Παναγιωτίδης, Δημήτρης Κόλλιας, Νίκος Κοτανίδης, Βασίλης Παπακοσμάς, Αριστείδης Μπόνας και Πέτρος Τριανταφύλλου), εκ των οποίων οι μισοί είναι εν δυνάμει βασικοί, γεγονός που κάνει ακόμα πιο δύσκολο το έργο των φιλοξενουμένων.
Περισσότεροι από 30 φίλαθλοι του Αμύντα θα βρεθούν στο ΕΚΓ Μίκρας για να στηρίξουν την αγαπημένη τους ομάδα, σε μια ακόμα δύσκολη αναμέτρηση.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα