Η Νέα Αριστερά Φλώρινας θα πραγματοποιήσει την πρώτη της ανοιχτή συνέλευση, την Κυριακή 21/01 και ώρα 19:00, στον ημιώροφο του Ξενοδοχείου Λύγκος, στη Φλώρινα. Εισηγήτρια θα είναι η Βουλευτής Φλώρινας και Γραμματέας της Κοινοβουλευτικής Ομάδας της Νέας Αριστεράς Θεοπίστη (Πέτη) Πέρκα. Εκ μέρους της Νεολαίας, παρεμβαίνει ο Κωνσταντίνος Βλαχάκης.
Καλούμε όσες και όσους ενδιαφέρονται να συζητήσουμε και να συναποφασίσουμε όλες εκείνες τις παρεμβάσεις που θα βελτιώσουν τη ζωή μας, αλλά και να συνδιαμορφώσουμε το πλαίσιο και τη φυσιογνωμία ενός σύγχρονου κόμματος της Αριστεράς, μαζί με την κοινωνία, για την κοινωνία.
Στ. Παπασωτηρίου: Απολογισμός 1 έτους κοινοβουλευτικής δουλειάς για τη Φλώρινα
Έχει ήδη κλείσει ένας χρόνος από την μεγάλη νίκη της...
Διαβάστε περισσότερα