Σας ενημερώνουμε ότι, πρόθεση της Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας είναι ο καθαρισμός της κοίτης του ποταμού «Σακουλέβα» σε κεντρικό τμήμα της πόλης, για λόγους πολιτικής προστασίας.
Η επέμβαση στο εν λόγω τμήμα, καθώς οι συνεχείς βροχοπτώσεις δεν το επέτρεψαν, θα πραγματοποιηθεί μόλις μειωθεί η έντονη ροή του ποταμού και υποχωρήσει η στάθμη του.
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα