Ο υποψήφιος Δήμαρχος Αμυνταίου και επικεφαλής του συνδυασμού «Μαζί για τον Τόπο μας» Γιάννης Λιάσης, σας προσκαλεί στην προεκλογική ομιλία του, που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του πρώην Δήμου Αετού, την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2023, στις 20:30.
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Πασιαλή
O ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την...
Διαβάστε περισσότερα