Ο υποψήφιος Δήμαρχος Αμυνταίου και επικεφαλής του συνδυασμού «Μαζί για τον Τόπο μας» Γιάννης Λιάσης, σας προσκαλεί στην προεκλογική ομιλία του, που θα πραγματοποιηθεί στην πρώην Κοινότητα Φιλώτα, την Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2023, στις 20:00.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα