Ο Σύλλογος Τροβαδούρων Πτολεμαΐδας συνδιοργανώνει με τον Δήμο Εορδαίας την 1η Χορωδιακή συνάντηση με επωνυμία “Ελεύθερη Εορδαία”και σας προσκαλεί. Η εκδήλωση εντάσσεται στα πλαίσια των εορταστικών εκδηλώσεων για τα Ελευθέρια της Πτολεμαΐδας. Θα χαρούμε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας.
Συστάσεις σε κτηνοτρόφους για την προφύλαξη των μονάδων αιγοπροβάτων από την πανώλη στη Πτολεμαΐδα
Καμπανάκι για την προστασία του ζωικού τους κεφαλαίου από τη...
Διαβάστε περισσότερα