Ο Όμιλος Οπτικών Κάτανα έχει την τιμή να στηρίζει το ιερό έργο του Συλλόγου Αιμοδοτών Φούφα. Παρακαλείσθε όσοι μπορείτε να σπεύσετε στην αιμοδοσία. Καλή δύναμη και καλή επιτυχία στο Σύλλογο και στους αιμοδότες!
Η ΕΔΕΜ-ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ-GEA δεν είναι δημόσια όργανα αλλά ιδιωτικές εταιρίες χωρίς δικαίωμα ελέγχου
Αγαπητοί Συνάδελφοι, Δυστυχώς συνεχίζεται να υπάρχει άγνοια και παραπληροφόρηση σε...
Διαβάστε περισσότερα