Aθλητικά

Superleague: Το πλήρες πρόγραμμα σε Play Offs και Play Out – Πρεμιέρα με ΠΑΟΚ -ΑΕΚ

Κατά την τηλεδιάσκεψη της Super League Interwetten επικυρώθηκε ομόφωνα η βαθμολογία της κανονικής περιόδου, ενώ εγκρίθηκε και το πρόγραμμα των playoffs και των playouts. Τρεις θα είναι οι εμβόλιμες αγωνιστικές για τα playoffs, ενώ ίδια ώρα θα διεξαχθούν οι αγώνες των δύο τελευταίων αγωνιστικών.

Τα playoffs θα ξεκινήσουν την Κυριακή 21 Μαρτίου και θα ολοκληρωθούν στις 16 Μαΐου, ενώ τα playouts θα εκκινήσουν το Σάββατο 20 Μαρτίου και θα ρίξουν αυλαία 15 Μαΐου.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAYOFFS

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός 21/3, 15:00

Ολυμπιακός – Άρης 21/3, 17:15

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 21/3, 19:30

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 4/4, 15:00

Άρης – Αστέρας 4/4, 17:15

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 4/4, 19:30

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Άρης – ΑΕΚ 11/4, 15:00

Αστέρας – ΠΑΟΚ 11/4, 17:15

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 11/4, 19:30

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Παναθηναϊκός – Άρης 18/4, 15:00

ΑΕΚ – Αστέρας 18/4, 17:15

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 18/4, 19:30

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Ολυμπιακός – Αστέρας 21/4, 17:15

Άρης – ΠΑΟΚ 21/4, 19:30

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 21/4, 21:30

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 25/4, 15:00

Αστέρας – Άρης 25/4, 17:15

Ολυμπιακός – ΑΕΚ 25/4, 19:30

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Άρης – Ολυμπιακός 5/5, 17:15

Παναθηναϊκός – Αστέρας 5/5, 19:30

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 5/5, 21:30

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 9/5, 15:00

Αστέρας – Ολυμπιακός 9/5, 17:15

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 9/5, 19:30

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Άρης – Παναθηναϊκός 12/5 19:30

Αστέρας – ΑΕΚ 12/5, 19:30

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 12/5, 19:30

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Άρης – ΑΕΚ 16/5, 19:30

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός 16/5, 19:30

ΠΑΟΚ – Αστέρας 16/5, 19:30
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAYOUTS

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ 20/3, 15:00

Βόλος – ΟΦΗ 20/3, 19:30

ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος 20/3, 19:30

Παναιτωλικός – Λαμία 20/3, 19:30

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης 3/4, 15:00

ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα 3/4, 17:15

ΑΕΛ – Παναιτωλικός 3/4, 19:30

Λαμία – Βόλος 3/4, 19:30

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

Βόλος – Παναιτωλικός 10/4, 15:00

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ 10/4, 17:15

Ατρόμητος – ΑΕΛ 10/4, 19:30

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία 12/4, 19:30

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

ΟΦΗ – Ατρόμητος 17/4, 15:00

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης 17/4, 17:15

Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα 17/4, 19:30

Λαμία – ΑΕΛ 19/4, 19:30

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός 24/4, 15:00

ΑΕΛ – ΟΦΗ 24/4, 17:15

Ατρόμητος – Λαμία 24/4, 19:30

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος 26/4, 19:30

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων 8/5, 19:30

Βόλος – ΑΕΛ 8/5, 19:30

Παναιτωλικός – Ατρόμητος 8/5, 19:30

Λαμία – ΟΦΗ, 8/5, 19:30

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα 15/5, 19:30

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία 15/5, 19:30

Ατρόμητος – Βόλος 15/5, 19:30

ΟΦΗ – Παναιτωλικός 15/5, 19:30

sport24.gr

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button