Ο Δήμαρχος και το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Αμυνταίου, εκφράζουν τη βαθιά τους οδύνη για τον αδόκητο χαμό της Ελένης Ιωαννίδου Τζίτζιου, η οποία υπηρέτησε με αφοσίωση και συνέπεια την τοπική αυτοδιοίκηση επί σειρά ετών, ως δημοτική σύμβουλος κι ως πρόεδρος του Νομικού Προσώπου του Δήμου Αμυνταίου.
Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους της.
Εισαγγελέας και ανακριτής «έδειξαν» τη φυλακή στον 32χρονο που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου 30χρονο στη Φλώρινα
Τον δρόμο για τις φυλακές έδειξαν ανακριτής και εισαγγελέας, στον...
Διαβάστε περισσότερα