Souper-maeket-proodos-Amyntaio
Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων 11 & 12/12/2021

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 11 & 12/12/2021 (8η Αγωνιστική):

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 3:00μμ ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δε φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνα, για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 15/12/2021 και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής 4/12/2021

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14) για το Σάββατο 4/12/2021:

Κ14

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
ΓΗΠ. BALLA D’ORO 11:00πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής 20/11/2021

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14) για το Σάββατο 20/11/2021:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 10:00πμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 10:00πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής 13 & 14/11/2021

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής (Κ12-Κ10) ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 13 & 14/11/2021:

Κ12

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 (ΚΟΡΙΤΣΙΑ)
ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΥ 10:00πμ ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ. BALLA D’ORO 10:30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Κ10

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΥ 11:30πμ ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ. BALLA D’ORO 11:30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας 13 & 14/11/2021

Το Σαββατοκύριακο 13 & 14/11/2021 θα διεξαχθούν οι αγώνες για την 4η Αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Δείτε εδώ την άδεια αγώνων σε εκτυπώσιμη μορφή PDF.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00μμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00μμ ΙΤΙΑ ΙΤΕΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 3:00μμ Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 17/11/2021 και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Για το Δ.Σ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Κων/νος Αντωνιάδης

Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Ανδρέας Θεοφανίδης

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων Κ14

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14) για το Σαββατοκύριακο 6 & 7 Νοεμβρίου 2021:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00 πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ. BALLA DORO 10:00πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων (Κύπελλο, Α’ & Β’ Κατηγορία, Υποδομές)

Στις 27/10/2021 θα διεξαχθεί η Γ’ Φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2021-22 με τον αγώνα ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ενώ το Σαββατοκύριακο 30 & 31/10/2021 ακολουθεί η 2η Αγωνιστική των Πρωταθλημάτων της Α’ & Β’ Κατηγορίας καθώς και αγώνες για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ12-Κ10).

Το αγωνιστικό πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/10/2021 (Γ’ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ)
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:30πμ ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:30πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:30πμ ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:30πμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00πμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00πμ ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 3:00πμ ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 3:00πμ Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ

ΡΕΠΟ: Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

Για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ12-Κ10) το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Κ12

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00μ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 (ΚΟΡΙΤΣΙΑ) – ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 10:00πμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Κ10

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 11:30πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος (για την Α’ & Β’ Κατηγορία) για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3/11/2021 και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Για το Δ.Σ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Κωνσταντίνος Αντωνιάδης

Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Ανδρέας Θεοφανίδης

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων 23 & 24/10/2021

Το Σαββατοκύριακο 23 & 24/10/2021 είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν οι ποδοσφαιρικοί αγώνες για την 1η Αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας αλλά και αγώνες για τα Πρωταθλήματα Υποδομής (Κ14). Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 4:15μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 4:15μμ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4:15μμ Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 4:15μμ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4:15μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 4:15μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 4:15μμ ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ

ΡΕΠΟ: ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ

Για τα Πρωταθλήματα Υποδομής (Κ14) οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 23/10/2021 σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 10:00πμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:30πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων Κ12 – Κ10

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ12 – Κ10) για το Σάββατο 16/10/2021:

Κ12

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 (ΚΟΡΙΤΣΙΑ) – ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 11:30πμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Κ10

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10/2021
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 10:00πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων 10 & 11/10/2020

Το Σάββατο 10 και την Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020 θα διεξαχθούν αγώνες για την 3η αγωνιστική των πρωταθλημάτων της Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Το πρόγραμμα αγώνων έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10/2020

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ
4:30μμ
ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ
4:30μμ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
4:30μμ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
4:30μμ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10/2020

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
4:30μμ
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
4:30μμ
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ
4:30μμ
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ
4:30μμ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ
4:30μμ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 14/10/2020 και ώρα 4:30μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Aθλητικά

Ενημέρωση από ΕΠΣ Φλώρινας – Πρόγραμμα Αγώνων Α’ Φάσης Κυπέλλου 5 & 6/9/2020

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων για την Α’ Φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2020-2021, που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 5 & 6 Σεπτεμβρίου 2020:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/9/2020

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ
5:00μμ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
5:00μμ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
5:00μμ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ
5:00μμ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
5:00μμ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/9/2020

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
5:00μμ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
5:00μμ
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
5:00μμ
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
5:00μμ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ
5:00μμ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 9/9/2020 και ώρα 5:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ - Μεγάλου Αλεξάνδρου 1 - Επικοινωνία 2386 023114 Social cafe bar Αμυνταιο - Καφετέρια · Μπαρ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button