Katanas

Επικαιρότητα

ΝΔ – Τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα των εσωκομματικών εκλογών της Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας

Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

(Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην ΕΦ.Ε.Ε.Π. και στην Γραμματεία
Οργανωτικού)

Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο

……………………………………………………………………………………673 Ψήφισαν
……………………………………………………………………………………545

Άκυρα ψηφοδέλτια

……………………………………………………………………………………0 Λευκά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………0

Έγκυρα ψηφοδέλτια

……………………………………………………………………………………545 Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………11

Έλαβαν

Α/Α
Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο. Σταυροί προτίμησης.
1 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 556

Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.

Τα μέλη Ο Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.) (υπογραφή)

Υπενθυμίζεται ότι ο δεύτερος κατά σειρά σταυρών προτίμησης Υποψήφιος Πρόεδρος εκλέγεται ως υπεράριθμο τακτικό μέλος της ΔΗΜ.Τ.Ε. εάν έλαβε σταυρό προτίμησης σε ποσοστό μεγαλύτερο του
40% των εγκύρων ψηφοδελτίων (άρθρο 6, § 3 του Κανονισμού Πανελλαδικής Οργάνωσης).

Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας και της διαλογής των ψήφων καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε. επ’ αυτών.

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Οργάνωση Εκλογικής Περιφέρειας ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΕΝΤΥΠΟ 17

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην ΕΦ.Ε.Ε.Π.. και στην Γραμματεία Οργανωτικού)

Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο
……………………………………………………………………………………673 Ψήφισαν
…………………………………………………………………………………… 545

Άκυρα ψηφοδέλτια

………………………………………………………………………………………0 Λευκά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………… 0

Έγκυρα ψηφοδέλτια

…………………………………………………………………………………… 545 Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια
………………………………………………………………………………………11

Έλαβαν

Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο.

(ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ)
Σταυροί προτίμησης
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4 ΣΥΜΕΩΝ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5 ΤΣΟΥΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6 ΠΕΝΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

7 ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8 ΤΣΟΥΜΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλέγονται κατά σειρά οι παρακάτω υποψήφιοι, κατ’ εφαρμογή των διατάξεων του άρθρου 7 και της παρ.

2 του άρθρου 13 του Κανονισμού Πανελλαδικής Οργάνωσης και ανάλογα με τους σταυρούς προτίμησης που έλαβαν:

Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο.
(ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΜΟΝΟΝ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ)
Σταυροί προτίμησης.

1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4 ΣΥΜΕΩΝ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5 ΤΣΟΥΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6 ΠΕΝΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

7 ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8 ΤΣΟΥΜΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.

Τα μέλη Ο Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.) (υπογραφή)
Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας και της διαλογής των ψήφων καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε. επ’ αυτών.
ΕΝΤΥΠΟ 18

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Οργάνωση Εκλογικής Περιφέρειας ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Πρακτικό εκλογής προέδρου της Δ.Ε.Ε.Π.

(Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην αρμόδια ΕΦ.Ε.Ε.Π.)

Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο

……………………………………………………………………………………673 Ψήφισαν
……………………………………………………………………………………545

Άκυρα ψηφοδέλτια

………………………………………………………………………………… 11 Λευκά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………23

Έγκυρα ψηφοδέλτια

……………………………………………………………………………………545 Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………11

Έλαβαν
Α/Α
Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο. Σταυροί προτίμησης.
1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 299
2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 218

Η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.

Τα μέλη Ο Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.) (υπογραφή)

Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας και της διαλογής των ψήφων καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε. επ’ αυτών.
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΝΤΥΠΟ 19
Οργάνωση Εκλογικής Περιφέρειας ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δημοτική Τοπική Οργάνωση AMYNTAIOY
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ Δ.Ε.Ε.Π.

(Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην αρμόδια ΕΦ.Ε.Ε.Π.)

Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο

………………………………………………………………………………………673 Ψήφισαν
………………………………………………………………………………………545

Άκυρα ψηφοδέλτια

………………………………………………………………………………………11 Λευκά ψηφοδέλτια
………………………………………………………………………………………23

Έγκυρα ψηφοδέλτια

………………………………………………………………………………………545 Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια
………………………………………………………………………………………11

Έλαβαν

Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο.

(ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ)
Σταυροί προτίμησης
1
ΓΥΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 274
2 ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 227
3 ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 209
4 ΦΩΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 148
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 145
6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 141
7 ΤΑΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55
8 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 14
9 ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 11
10 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 10
11 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 10
12 ΖΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 09
13 ΠΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 08
14 ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01

Η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.

Τα μέλη Ο Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.) (υπογραφή)

Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας και της διαλογής των ψήφων καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε. επ’ αυτών
———————————————————————————————-
Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο

……………………………………………………………………………………1170 Ψήφισαν
……………………………………………………………………………………776

Άκυρα ψηφοδέλτια

……………………………………………………………………………………0 Λευκά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………0

Έγκυρα ψηφοδέλτια

……………………………………………………………………………………776 Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………103

Έλαβαν

Α/Α
Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο. Σταυροί προτίμησης.
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
817
Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους.

Η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.

Τα μέλη Ο Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.) (υπογραφή)

Υπενθυμίζεται ότι ο δεύτερος κατά σειρά σταυρών προτίμησης Υποψήφιος Πρόεδρος εκλέγεται ως υπεράριθμο τακτικό μέλος της ΔΗΜ.Τ.Ε. εάν έλαβε σταυρό προτίμησης σε ποσοστό μεγαλύτερο του
40% των εγκύρων ψηφοδελτίων (άρθρο 6, § 3 του Κανονισμού Πανελλαδικής Οργάνωσης).

Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας και της διαλογής των ψήφων καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε. επ’ αυτών.

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Οργάνωση Εκλογικής Περιφέρειας ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΕΝΤΥΠΟ 17

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην ΕΦ.Ε.Ε.Π.. και στην Γραμματεία Οργανωτικού)

Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο
……………………………………………………………………………………1170 Ψήφισαν
…………………………………………………………………………………… 776

Άκυρα ψηφοδέλτια

………………………………………………………………………………………0 Λευκά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………… 0

Έγκυρα ψηφοδέλτια

…………………………………………………………………………………… 776 Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια
………………………………………………………………………………………103

Έλαβαν
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο.

(ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ)
Σταυροί προτίμησης
1 ΜΑΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2 ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

3 ΣΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4 ΒΡΑΝΤΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΖΗΣΗΣ

5 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΙΣ

6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

7 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΥΛΟΣ

Εκλέγονται κατά σειρά οι παρακάτω υποψήφιοι, κατ’ εφαρμογή των διατάξεων του άρθρου 7 και της παρ.

2 του άρθρου 13 του Κανονισμού Πανελλαδικής Οργάνωσης και ανάλογα με τους σταυρούς προτίμησης που έλαβαν:
Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο.
(ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΜΟΝΟΝ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ)
Σταυροί προτίμησης.

1 ΜΑΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2 ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

3 ΣΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4 ΒΡΑΝΤΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΖΗΣΗΣ

5 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΙΣ

6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

7 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΥΛΟΣ

Η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.

Τα μέλη Ο Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.) (υπογραφή)
Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας και της διαλογής των ψήφων καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε. επ’ αυτών.
ΕΝΤΥΠΟ 18

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Οργάνωση Εκλογικής Περιφέρειας ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Πρακτικό εκλογής προέδρου της Δ.Ε.Ε.Π.

(Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην αρμόδια ΕΦ.Ε.Ε.Π.)

Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο

……………………………………………………………………………………1170 Ψήφισαν
……………………………………………………………………………………923

Άκυρα ψηφοδέλτια

………………………………………………………………………………………8 Λευκά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………46

Έγκυρα ψηφοδέλτια

……………………………………………………………………………………919 Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια
……………………………………………………………………………………103

Έλαβαν
Α/Α
Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο. Σταυροί προτίμησης.
1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 499
2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 468
Η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.

Τα μέλη Ο Πρόεδρος
(υπογραφές) (σφραγίδα της ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.) (υπογραφή)
Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας και της διαλογής των ψήφων καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε. επ’ αυτών.
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΝΤΥΠΟ 19
Οργάνωση Εκλογικής Περιφέρειας ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δημοτική Τοπική Οργάνωση ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ Δ.Ε.Ε.Π.

(Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην αρμόδια ΕΦ.Ε.Ε.Π.)
Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο
………………………………………………………………………………………1170 Ψήφισαν
………………………………………………………………………………………923

Άκυρα ψηφοδέλτια

………………………………………………………………………………………8 Λευκά ψηφοδέλτια
………………………………………………………………………………………46

Έγκυρα ψηφοδέλτια

………………………………………………………………………………………919 Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια
………………………………………………………………………………………103

Έλαβαν

Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο.

(ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ)
Σταυροί προτίμησης
1 ΠΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
358
2 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
348
3 ΤΑΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
286
4 ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
237
5 ΖΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 151
6 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 148
7 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
141
8 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
130
9 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 120
10 ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
114
11 ΓΥΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
92
12 ΦΩΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
53
13 ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
47
14 ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36

Η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.

Τα μέλη Ο Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.) (υπογραφή)

Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά την διάρκεια της ψηφοφορίας και της διαλογής των ψήφων καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΔΗΜ.ΕΦ.Ε. επ’ αυτών
==================================================================

Δημοτικές Τοπικές Οργανώσεις (Συμπληρώνονται με την κοινοποίηση των αντίστοιχων πρακτικών εκλογής από τις ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.)
1) ΦΛΩΡΙΝΑΣ

2) ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

3) ΠΡΕΣΠΩΝ

4) ……………………………..

ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ Δ.Ε.Ε.Π.

(Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην Κ.ΕΦ.Ε. και την Γραμματεία Οργανωτικού)

Έλαβαν
Α/Α
Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο. Σταυροί προτίμησης.
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 823
2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 707

Εκλέγεται ο πρώτος από τους παραπάνω υποψήφιους, που έλαβε σταυρό προτίμησης σε ποσοστό
τουλάχιστον ίσο του 40% των εγκύρων ψηφοδελτίων.

Επειδή κανείς υποψήφιος δεν έλαβε σταυρό προτίμησης σε ποσοστό τουλάχιστον ίσο του 40% των εγκύρων ψηφοδελτίων, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί μεταξύ των δυο (2) πρώτων.

Υπενθυμίζεται ότι ο δεύτερος κατά σειρά σταυρών προτίμησης Υποψήφιος Πρόεδρος εκλέγεται ως υπεράριθμο τακτικό μέλος της ΝΟ.Δ.Ε. εάν έλαβε σταυρό προτίμησης σε ποσοστό μεγαλύτερο του 40% των εγκύρων ψηφοδελτίων (άρθρο 11, § 3 του Κανονισμού Πανελλαδικής Οργάνωσης).

Η ΕΦ.Ε.Ε.Π.
Τα μέλη Ο Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΕΦ.Ε.Ε.Π.) (υπογραφή)
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

Οργάνωση Εκλογικής Περιφέρειας Φλώρινας

ΕΝΤΥΠΟ 21

Δημοτικές Τοπικές Οργανώσεις (Συμπληρώνονται με την κοινοποίηση των αντίστοιχων πρακτικών εκλογής από τις ΔΗΜ.ΕΦ.Ε.)

1) ΦΛΩΡΙΝΑΣ

2) ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

3) ΠΡΕΣΠΩΝ

4) ……………………………..
ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ Δ.Ε.Ε.Π.

(Να σταλεί, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ, στην Κ.ΕΦ.Ε. και την Γραμματεία Οργανωτικού)

Έλαβαν
Α/Α
Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο. Σταυροί προτίμησης
1
ΓΥΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 381
2 ΖΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 180
3 ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 128
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 289
5 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 171
6 ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 257
7 ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 246
8 ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 263
9 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 386
10 ΠΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 388
11 ΤΑΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 360
12 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 144
13 ΦΩΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 203
14 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 266

Εκλέγονται κατά σειρά οι παρακάτω υποψήφιοι, κατ’ εφαρμογή των διατάξεων του άρθρου 12 και της παρ.

2 του άρθρου 13 του Κανονισμού Πανελλαδικής Οργάνωσης και ανάλογα με τους σταυρούς προτίμησης που έλαβαν:

Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο.
(ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΜΟΝΟΝ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ)
Σταυροί προτίμησης.

1 ΠΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 388
2 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 386
3
ΓΥΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 381
4 ΤΑΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 360
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 289
6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 266
7 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 171
8 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 144
9 ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 128
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΚΛΟΓΗΣ ΣΥΝΕΔΡΩΝ

Εγγεγραμμένοι στον εκλογικό κατάλογο………………………………………1895

ΕΝΤΥΠΟ 28

Ψήφισαν…………………………………………………………………………1517

Άκυρα ψηφοδέλτια ………………………………………………………………4

Λευκά ψηφοδέλτια ………………………………………………………………61

Έγκυρα ψηφοδέλτια ….…………………………………………………………990

Ηλεκτρονικά ψηφοδέλτια …………………………..…………………………115

Έλαβαν

Α/Α Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο.
(ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΝΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ)
Σταυροί προτίμησης.
1 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
636
2 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
434
3 ΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
271
4 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ 263
5 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
208
6 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
131
7 ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
117
8 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
105
9 ΝΑΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
89
10 ΛΑΡΧΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
70
11 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ
53
12 ΠΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25
13 ΛΑΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΜΕΝΗΣ
24

Εκλέγονται οι πρώτοι 8 υποψήφιοι, σύμφωνα με τα οριζόμενα στο οικείο άρθρο του ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ της Εγκυκλίου.

Η ΕΦ.Ε.Ε.Π.

Τα μέλη Ο/Η Πρόεδρος

(υπογραφές) (σφραγίδα της ΕΦ.Ε.Ε.Π.) (υπογραφή)

Σε περίπτωση που δεν επαρκεί το έντυπο, να φωτοτυπηθεί όσες φορές χρειάζεται. Στην περίπτωση αυτή να σφραγιστεί και να υπογραφεί κάθε φύλλο του πίνακα.

Στην πίσω σελίδα του εντύπου αυτού να αναγραφούν, συνοπτικά, οι τυχόν προσφυγές που υποβλήθηκαν καθώς και οι αποφάσεις που έλαβε η ΕΦ.Ε.Ε.Π. επ’ αυτών.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button