Aθλητικά

Με Μαρία Σάκκαρη οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:25 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 Σότσι, Ρωσία – 1ος αγώνας

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 Grand Prix Ρωσίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 ΕΡΤ Sports 2
Formula 1 Γκραν Πρι Σότσι, τρίτες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

12:30 ΕΡΤ3
Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Τουρκ Τέλεκομ – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:35 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3 Σότσι, Ρωσία – 2ος αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 6HD
Ρέντινγκ – Μίντλεσμπρο EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Ρωσίας Κατατακτήριες Δοκιμές

14:50 Eurosport 2
Superbike Ισπανία 2021 Μηχανοκίνητα

14:55 ΕΡΤ2
Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Moselle Open Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Σάκκαρη-Σφιόντεκ ATP 500 Ostrava Open Τένις

15:00 Novasports 1HD
Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σπέτσια – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Eurosport 2
Superbike Ισπανία Μηχανοκίνητα

16:30 ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός- Λαύριο Hμιτελικός Supercup Μπάσκετ

16:30 Novasports Start
Ουνιόν Βερολίνου – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD
Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD
Λεβερκούζεν – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 2HD
Λειψία – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:40 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 Σότσι, Ρωσία – 2ος αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γουότφορντ – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λιντς – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Έβερτον – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2021 Moselle Open

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λέστερ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 6HD
Μπόρνμουθ – Λούτον EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD
Βαλένθια – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports News
Βίλεμ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Eurosport 2
Σύνθετο Τοξοβολία

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ίντερ – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπρέντφορντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD
Σεβίλλη – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime
Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 1
Laver Cup Τένις

20:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Αναντολού Εφές – Μπελεντίγεσι Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:00 ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας Ημιτελικός Super Cup Μπάσκετ

21:00 Novasports 5HD
Νάπολι – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:00 Novasports 2HD
Άγιαξ – Καμπούρ Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD
Χάνσα Ροστόκ – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Μάλαγα – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Τζένοα – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2
USCX Series Ποδηλασία

22:00 Eurosport 1
Laver Cup Τένις

22:00 Novasports Start
Λιόν – Λοριάν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 4HD
Φέγενορντ – Ναϊμέγκεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

22:50 Novasports 6HD
Φιλαδέλφια – Ατλάντα MLS Ποδόσφαιρο

23:30 Novasports 5HD
Superleague Triatlon: Μαλιμπού Τρίαθλο

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button